خدمات زیبایی دندان

خدمات زیبایی دندان

وقتی دندان‎های شما خیلی روشن و مرتب باشند، به راحتی می‎توانید بفهمید که روی ظاهر شما تاثیر مثبت زیادی داشته است. با این حال برخلاف باورهای رایج در همه جا، دندانپزشکی زیبایی فقط مربوط به ظاهر نمی‎شود بلکه به سلامت عمومی دهان و دندان شما هم می‎پردازد. انجام دندانپزشکی زیبایی برای بسیاری از افراد یک نوسازی در کل دهان است. اگر فکر می‎کنید که دندانپزشکی زیبایی برای شما مناسب است، به ما مراجعه کرده و با متخصصان ما صحبت کنید.

در مجموعه کلینیک‌های دکتر حسینیان شما تمامی درمان‎های زیبایی را می‎توانید در یک کلینیک دریافت کنید، زیرا تقریبا تمامی متخصصان در آن‎جا حضور دارند. برخی از درمان‎ها در همان روز انجام می‎شوند اما برخی دیگر به بیش از یک جلسه نیاز دارند. هدف نهایی همه این درمان‎ها ساخت یک لبخند زیبا در چهره شما است.

خدمات زیبایی در مجموعه کلینیک‌های دکتر حسینیان در 5 دسته زیر ارائه می‌شوند، برای آشنایی بیشتر با هر خدمت و قیمت ازائه آن در کلینیک‌ها و با بیمه های مختلف روی آنها کلیک کنید:

خدمت روکش کامپوزیت یا ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت یا روکش کامپوزیت

ونیر کامپوزیت که به آن روکش‏ یک روزه نیز گفته می‎شود، روشی کم خطر برای ترمیم دندان‌های شکسته و آسیب دیده و ایجاد تغییرات فوق‌العاده در لبخند شما است. اگر دندان‌های شما شکسته یا آسیب دیده باشند، می‌توان رزین کامپوزیت را مستقیماً روی دندان‌های شما قرار داده و منتظر ماند تا نتایج زیبایی در لبخند شما ظهور کنند.

قیمت لمینت دندان

لمینت دندان

لمینت دندان (به روکش پرسلن نیز معروف است) پوسته نازکی است که توسط مواد مخصوص و بر اساس نیاز فرد درست می‌شود. لمینت برای تغییر رنگ، شکل، اندازه یا طول دندان‌ها جهت زیبایی ظاهری به سطح جلوی دندان ها وصل می‌شود.

سفید کردن دندان

سفید کردن دندان‌ها

آیا تا به حال این را تجربه کرده‌اید که خودتان را در آینه یا یک عکس نگاه کرده‎ و آرزو کنید که ای کاش لبخند شما کمی روشن‎تر بود؟ اگر این چنین است، شما تنها نیستید. سفید کردن دندان‎ها از درمان‌های پرکاربرد در دندانپزشکی است. برای این کار روش‎های مختلف درمانی از جدیدترین روش‎های درمانی با لیزر گرفته تا کیت‎های سفید کننده در منزل وجود دارد.

اصلاح طرح لبخند هالیوودی

اصلاح طرح لبخند

یک لبخند زیبا همواره می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و اطمینان در برقراری ارتباط با دیگران شود. اصلاح طرح لبخند یعنی زیباتر کردن لبخند که فرایند انجام آن در افراد مختلف متفاوت است. طراحی لبخند ممکن است بوسیله یک یا چند درمان دندانپزشکی مختلف از سفید کردن دندان‌ها گرفته تا درمان‌های طولانی مدت چند ماهه به صورت ترکیبی انجام گیرد.

مشاوره دندانپزشکی و ارزیابی دندان‌ها

مشاوره دندانپزشکی و ارزیابی دندان‌ها

دهان و دندان پاک و سالم بخش مهمی از سلامت عمومی ما است. سفید نگه داشتن دندان‌­ها برای حفظ لبخندی زیبا، نیاز به یک برنامه شستشوی روزانه در خانه و یک روال روتین بازدید دندانپزشک متخصص از دندان­‌ها دارد. زمان مراجعه شما برای مشاوره دندانپزشکی و ارزیابی اولیه دندان‌ها، متخصصان ما معاینه کاملی از دندان­‌ها، لثه و بافت­‌های نرم داخل دهانی شما انجام می‌­دهند.

اورژانس دندانپزشکی

اورژانس دندانپزشکی

داشتن یک دندانپزشک خوب که به او اعتماد دارید در مواقع اضطرار مانند داشتن یک لوله­‌کش است، شما اغلب به آن­ها احتیاج ندارید، اما وقتی احتیاج دارید، باید فورا در دسترس باشند. مجموعه کلینیک‌های دکتر حسینیان با داشتن چندین مرکز در مناطق مختلف شهری نزدیک‌ترین و سریع‌ترین گزینه برای رفع نیاز شما به اورژانس دندانپزشکی است.

رادیوگرافی دندان

رادیوگرافی دندان

رادیوگرافی دندان یا همان عکاسی اشعه ایکس می‌­تواند مشکلات دهان، دندان‌­ها، لثه‌­ها و فک شما را در مراحل ابتدایی آنها کشف کند. درمان مشکلات قبل از جدی شدن آنها موجب صرفه‌­جویی در هزینه و زمان شده و از ایجاد دردهای آینده جلوگیری خواهد کرد. در کلینیک‌های ما انواع رادیوگرافی با متدهای روز انجام می‌گردد.

اسکیلینگ و پولیش

جرم گیری دندان و برساژ

جرم گیری تخصصی دندان توسط دندانپزشک یا متخصص بهداشت به منظور از بین بردن تارتار دندان­‌ها برای مقابله با بیماری لثه و پوسیدگی دندان انجام می‌گردد. عمل جرمگیری دندان­‌ها بطور معمول دو بخش دارد: اولین قدم تمیزکردن پلاک دندانی با خراشیدن است. پس از جرمگیری، دندان‌­ها پولیش داده شده تا سطح آنها کاملا صاف شود.

پر کردن دندان فلزی

ترمیم دندان یا پر کردن دندان

پر کردن دندان نوعی ترمیم دندان است که آسیب‌های ناشی از پوسیدگی دندان را ترمیم می‌کند و باعث افزایش عمر دندان می‌شود. در این درمان، ابتدا دندانپزشک تمام مواد پوسیده شده را حفر کرده و حفره را تمیز می‌کند. سپس سوراخ دندان را با یکی از مواد پر کننده حفره پر می‌کند. پس از تکمیل پر شدن حفره، دندان می‌تواند سال‌ها بطور عادی کار خود را ادامه دهد.

عکس عصب دندان

عصب کشی یا درمان ریشه دندان

سیستم کانال ریشه درون ریشه هر یک از دندان‌های شما وجود دارد. در صورت آلوده شدن کانال ریشه، ممکن است برای از بین بردن باکتری‌ها و نجات دندان، به عصب کشی احتیاج داشته باشید. درمان ریشه دندان، که گاهی اوقات به عنوان «عصب کشی دندان» نیز شناخته می‌شود، شامل حفاری مستقیم داخل دندان برای از بین بردن پوسیدگی عمیق در ریشه آن است.

محافظ دندان ورزشی یا ماوس گارد یا لثه گیر

محافظ دندان ورزشی

محافظ دندان وزرشی یک قطعه پلاستیکی به شکل U است که بین دندان‌های بالا و پایین قرار می‌گیرد.  از این وسیله برای محافظت از دندان‌ها ، لثه‌ها ، بافت نرم و استخوان اطراف دهان در زمان انجام ورزش‌های مختلف به خصوص ورزش‌های برخوردی مانندکاراته و تکواندو استفاده می‌شود.

نایت گارد یا بایت گارد یا محافظ شبانه دندان قروچه

نایت گارد یا محافظ شبانه دندان قروچه

سایش و کوبیدن دندان‌ها که به آن دندان قروچه هم گفته می‌شود، مشکلی بسیار رایج است. نایت گارد لایه محافظی بین دو ردیف دندان بالا و پایین شما ایجاد کرده و هنگامی که شما دندان‌های خود را روی هم می‌گذارید، تنش بین دندان‌هایتان را کمتر کرده و از دندان درد و سایش مینا جلوگیری می‌کند.